Elektrické zářiče - spolehlivý zdroj tepelné pohody


Elektrické zářiče - spolehlivý zdroj tepelné pohody

Elektrické infrazářiče umožňují s vysokou efektivitou vytápět prostory, které jsou jinými způsoby vytápění (konvekcí nebo teplovzdušně) vytápěny nehospodárně nebo by jejich vytápění bylo téměř nemožné. Infrazářič je vhodný zejména pro lokální ohřev a vytápění rozlehlých, špatně izolovaných nebo nepravidelně využívaných objektů.

Na rozdíl od standardních zdrojů vytápění elektrické infračervené zářiče neohřívají vzduch, ale osoby a předměty vyskytující se v dosahu zářiče. Infrazářiče produkují okamžité a příjemné teplo. Elektrické infrazářiče lze napevno umístit na zeď či strop, nebo na praktický mobilní stojan. Standardně je ruční ovládání infrazářiče prostřednictvím integrovaného termostatu, u luxusnějších modelů je k dispozici komfortní dálkové ovládání. Použití elektrických infrazářičů je velmi široké. Snadná instalace, jednoduchá obsluha, okamžité příjemné teplo, blahodárný vliv na zdraví člověka a příznivá cena v poměru investice x provoz jsou hlavními výhodami a přednostmi elektrických infrazářičů. Nabídka infratopení je velmi pestrá a v širokém cenovém rozpětí. Vybere si jistě každý. S výběrem vhodného zářiče vám rádi pomůžeme. Dodáváme topidla pro soukromý sektor i komerční prostory.

Doporučujeme elektrické infrazářiče Agida SUNLINE - kvalitní infračervené zářiče ve skvělém designu, několika modelech a za příznivou cenu.
Sledujete-li vedle funkčnosti a spolehlivosti také vzhled, zaměřte pozornost na karbonové infrazářiče IQ-STAR. Designové infráky IQ-STAR patří k jedněm nejhezčím na trhu.
Australské tepelné zářiče HEATSTRIP jsou určeny pro opravdové fajnšmekry, kteří hledají ojedinělý design v minimalistickém stylu avšak při zachování maximální účinnosti a top kvality. Produktové řady Indoor, Design, Elegance, Intense a Max nabízejí tepelné zářiče s vysokou odolností pro náročnou klientelu. 

V naší nabídce naleznete elektrické infrazářiče AGIDA, HEATSTRIP, IQ-STAR,  IQ-THERM, MO-EL, TANSUN a VEITO. Na přání zpracujeme nabídku na vysoce kvalitní profesionální německé infrazářiče BURDA.

technologie infrazářiče

Zobrazit pouze:


Řazení výsledků:

 

Cenový rozsah:

Cena není omezena

Filtruj dle výrobce:
Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací

Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz