Infrazářiče Mo-el - italská kvalita s pěkným designem

Infrazářiče Mo-el - italská kvalita s pěkným designem

Mo-el - italský výrobce produktů pro zpříjemnění pobytu v exteriéru. Dominantním sortimentem je vedle lapačů hmyzu výroba elektrických infračervených zářičů. V nabídce naleznete zářiče Fiore, Petalo, Lucciola, Girosole a Hathor pro komerční použití. Zajímavé je provedení zářičů Hathor LG (Low Glare) s nízkou svítivostí.

Hlavní přednosti infrazářičů Mo-el

  • fefektivnost - zářiče Mo-el přeměňují elektrickou energii dodávanou do lampy (zářiče) na využitelné teplo. Zářiče nepotřebují dodatečné zakrytí sklem, což zvyšuje účinnost o 15% které by jinak byly pohlceny sklem nebo krytem.
  • ekonomičnost - přístroje hřejí okamžitě po zapnutí. Spotřeba energie je nižší než u jiných typů zářičů. Šetrnost k životnímu prostředí. Při výrobě je použito minimum komponentů a tyto jsou plně recyklovatelné (hliník, plast, silikon). Infrazářiče Mo-el neprodukují žádné zplodiny ani toxické plyny, které by obtěžovaly uživatele nebo škodily životnímu prostředí. Ohřívají pouze žádanou plochu s minimální ztrátou energie.
  • pevnost a nárazuodolnost - topné lampy jsou upevněny v silikonových tlumičích (patent Mo-El), které tlumí jakékoli nárazy.
  • mobilita a jednoduchost použití - zářiče váží v průměru 1,5 kg a pracují pouze v režimu zapnuto / vypnuto. Prostě je zapnete, když je potřebujete.
  • tichý provoz - infráky Mo-el neprodukují žádné zvuky.
  • bez zápachu - u infrazářičů Mo-el není produkován žádný plyn, který by mohl být inhalován.
  • vodotěsnost - vodotěsné provedení - možnost instalace zářiče ve venkovním prostředí, kde může být vystaven veškerým povětrnostním vlivům, zejména dešti.
Infračervené zářiče Mo-el nabízejí skvělý kompromis mezi cenou, kvalitou a pěkným designem.

Zobrazit pouze:


Řazení výsledků:

 

Cenový rozsah:

Cena není omezenaProdukty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací

Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz