Zahradní plynové zářiče - tepelný komfort kamkoliv je postavíte

Zahradní plynové zářiče - tepelný komfort kamkoliv je postavíte

Tepelné plynové zářiče jsou topidla na propan-butan, určená pro vytápění venkovních, dobře větraných prostor. Ideální uplatnění najdou při vytápění teras, zahrad, zahradních restaurací, barů, velkých párty stanů a skibarů. Plynové tepelné zářiče jsou elegantním a zároveň praktickým a užitečným doplňkem, které zpříjemní venkovní pobyt i v chladnějším počasí. Tepelné plynové zářiče mají obecně dva typy hořáků. Standardní o výkonu cca 14 kW a infračervené o průměrném výkonu 5-8 kW, který poskytuje stejný tepelný výkon, avšak při výrazně menší spotřebě plynu. Zdrojem energie je plynová láhev (10/5 kg), umístěná v základně zářiče. Pro připojení plynového zářiče k plynové láhvi slouží připojovací sada, která obsahuje regulátor tlaku plynu, hadici a upevňovací spony. Zpravidla je součástí dodávky plynového zářiče. Plynové zářiče jsou vybaveny kolečky pro lepší manipulaci, regulací výkonu, některé pak odkládacím pultem. V nabídce se opíráme o produkty ren omovaných výrobců, kteří jsou zárukou odpovídající kvality, poskytují širší spekrum produktů a zaručují kvalitní záruční a pozáruční servis.

Nástěnný zářič na zemní plyn

V drtivé většině jsou lokální topidla na propan-butan nebo butan. Nabídka zářičů na zemní plyn je velmi minimální. Přsto jedno takové máme v našem sortimentu. Plynový zářič na zemní plyn - plynový tepelný zářič HEATSTRIP. Nástěnné provedení pro ohřev 16 m2.

Stolní topidlo ETNA MINI

Oblíbené menší topidlo na propan-butan ve stolním provedení - to je Etna Mini. Přívodní hadice se vede otvorem pro slunečník, plynová láhev stojí pod stolem. Stolní plynový zářič Etna Mini vyhřeje prostor do 3 m.

Nabídka plynových zářičů se opírá o sortiment německého výrobce Enders, který je zárukou vysoké kvality, hezkého designu a spolehlivosti. Dále v našem sortimentu naleznete prvotřídní topidla australského výrobce HEATSTRIP, která se vyznačují kvalitou, výkonem a ojedinělým vzhledem..

Zobrazit pouze:


Řazení výsledků:

 

Cenový rozsah:

Cena není omezena

Filtruj dle výrobce:
Produkty které jste již shlédli


Kdo jsme?


Firma HAGAS byla založena v roce 1991 jako fyzická osoba. V březnu 2000 došlo k transformaci firmy do společnosti s ručením omezeným pod obchodním jménem HAGAS servis s.r.o.

více informací

Kde nás najdete?


HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
CZ-440 01 Louny

IČ : 25413104
DIČ : CZ25413104

T : +420 415 652 069
F : +420 415 652 722
E : obchod@hagas.cz

více informací

Kontaktní informace:

HAGAS servis s.r.o.
Beneše z Loun 132
440 01  Louny

Tel. : +420 415 652 069
Fax : +420 415 652 722
obchod@hagas.cz
www.hagas.cz